Leiding

Sloebers

Thomas Genoe - Groepsverantwoordelijke
foto niet beschikbaar thomas@ksascherpenheuvel.be/ sloebers@ksascherpenheuvel.be
Seppe Jacobs
foto niet beschikbaar seppe@ksascherpenheuvel.be/ sloebers@ksascherpenheuvel.be

Joro's

Ruben Wynants - Groepsverantwoordelijke
foto niet beschikbaar ruben@ksascherpenheuvel.be/ joros@ksascherpenheuvel.be
Dries Jans
foto niet beschikbaar dries@ksascherpenheuvel.be/ joros@ksascherpenheuvel.be

Knimmers

Miet Cras - Groepsverantwoordelijke
foto niet beschikbaar miet@ksascherpenheuvel.be/ knimmers@ksascherpenheuvel.be
Robin De Dobbelaer
foto niet beschikbaar robin@ksascherpenheuvel.be/ knimmers@ksascherpenheuvel.be

Sjo

Nina Siongers - groepsverantwoordelijke
foto niet beschikbaar nina@ksascherpenheuvel.be/ sjo@ksascherpenheuvel.be
Ali Rifai
foto niet beschikbaar ali@ksascherpenheuvel.be/ sjo@ksascherpenheuvel.be

+15

Tibo Cras - groepsverantwoordelijke
foto niet beschikbaar tibo@ksascherpenheuvel.be/ plus15@ksascherpenheuvel.be
Gil Van Aerschot
foto niet beschikbaar gil@ksascherpenheuvel.be/ plus15@ksascherpenheuvel.be

Hoofdleiding

Ali Rifai
foto niet beschikbaar ali@ksascherpenheuvel.be/ hoofdleiding@ksascherpenheuvel.be
Miet Cras
foto niet beschikbaar miet@ksascherpenheuvel.be/ hoofdleiding@ksascherpenheuvel.be

Kookouders

Simone Simons
foto niet beschikbaar simone@ksascherpenheuvel.be/ kookouders@ksascherpenheuvel.be
Robbe Claes
foto niet beschikbaar robbe@ksascherpenheuvel.be/ kookouders@ksascherpenheuvel.be
Stijn jans
foto niet beschikbaar stijn@ksascherpenheuvel.be/ kookouders@ksascherpenheuvel.be
Gille Siongers
foto niet beschikbaar gille@ksascherpenheuvel.be/ kookouders@ksascherpenheuvel.be