Contact


KSA Scherpenheuvel
Rozenstraat 16c
3270 Scherpenheuvel


Bij vragen kan u altijd terecht op het e-mailadres 'hoofdleiding@ksascherpenheuvel.be'
Hieronder vindt u een lijst met e-mailadressen waarmee u onze leidingploeg kan aanspreken. Het e-mailadres van iemand persoonlijk vindt u terug bij het deel van de leiding, op deze site.
Je kan ook mailen per groep, bv. sloebers@ksascherpenheuvel.be zo kan je de leiding van deze groep aanspreken.

Kamp kamp@ksascherpenheuvel.be
Kleding kleding@ksascherpenheuvel.be
Kookouders kookouders@ksascherpenheuvel.be

Quiz quiz@ksascherpenheuvel.be
Spaghettidag spaghettidag@ksascherpenheuvel.be
Wafelverkoop wafelverkoop@ksascherpenheuvel.be
Webmaster webmaster@ksascherpenheuvel.be
Weekend weekend@ksascherpenheuvel.be
Algemene info info@ksascherpenheuvel.be